Kadra nauczycielska


  1. Adamczyk Jan
  2. Antończyk Janusz
  3. Balon Sabina
  4. Bandura Agnieszka
  5. Bielec Adam
  6. Broża Bogusław
  7. Brzeziak Roman
  8. Brzeziak Tadeusz
  9. Cyroń Sebastian
  10. Czyż Patryk
  11. Doczumiński Marcin
  12. Drużdż  Barbara
  13. Dychała Jerzy
  14. Dziwoki Krystian
  15. Elsner Beata
  16. Frączek Piotr
  17. Gajda Krzysztof
  18. Gasztold Jacek
  19. Grądzka – Pisek Agnieszka
  20. Gulis Marcin
  21. Hermanek Dominika
  22. Hibner Monika
  23. Kajzerek Anna
  24. Kawalerowicz Maciej
  25. Kempny Karolina
  26. Kempny – Król Katarzyna
  27. Kilianek Rafał
  28. Kołtuniak Aleksandra
  29. Kopacz Przemysław
  30. Kotwica Marek
  31. Kowalska-Cichos Izabela
  32. Krzysztoń Patryk
  33. Kuźmiński Szymon
  34. Limanowska Ewelina
  35. Lip Łukasz
  36. Lucyga Wanda
  37. Łuc Izabela
  38. Łupieżowiec Izabela
  39. Łupieżowiec Mirosław
  40.  Maciejewski Arkadiusz
  41. Maliszewska Aleksandra
  42. Maliszewski Piotr
  43. Manderla Tomasz
  44. Michalak – Jarosz Małgorzata
  45. Michalewski Mirosław
  46. Mielańczyk Danuta
  47. Miera Hanna
  48. Mięsok Kamila
  49. Mirecki Krystian
  50. Mrowiec Katarzyna
  51. Mrozek Stefan
  52. Murawski Jarosław
  53. Musioł Karolina
  54. Nagler Agnieszka
  55. Nowak Aneta
  56. Nowak Bogusław
  57. Olejniczak Ewa
  58. Olszewski Jerzy
  59. Orzechowska-Sowa Ewa
  60. Owczarczyk Roman
  61. Paruzel Barbara
  62. Pawlica Wiesław
  63. Płachta Adam
  64. Płażewska Marzena
  65. Podleśny Jolanta
  66. Podleśny Tomasz
  67. Pompa Małgorzata
  68. Prudel Aleksandra
  69. Przybyła Ewa
  70. Ptak Andrzej
  71. Pyszny Aleksandra
  72. Pytlik Waldemar
  73. Rajman – Morawiec Daria
  74. Rączka Bożena
  75. Reclik Tomasz
  76. Riemel Artur
  77. Rojek Grażyna
  78. Rojek – Musiał Ewelina
  79. Rymer Agata
  80. Sierny Stanisław
  81. Sitko Roman
  82. Słomka Barbara
  83. Sobik – Pszczółkowska Agata
  84. Sokalla Aleksandra
  85. Sokołowski Grzegorz
  86. Sokół Janusz
  87. Sokół Marek
  88. Spyra Helena
  89. Szczepaniak Mirosław
  90. Szopa Bogdan
  91. Szymiczek Wojciech
  92. Tlołka Aleksander
  93. Tomanek Antoni
  94. Tomas Michalina
  95. Tytko Jacek
  96. Uliczka Sebastian
  97. Uršnik Beata
  98. Wajsman Henryk
  99. Wardenga Tomasz
  100. Warzecha Jolanta
  101. Wdowiak Małgorzata
  102. Wita Krzysztof
  103. Włoch Grażyna
  104. Wojciechowski Stanisław
  105. Wójcik Agnieszka
  106. Wójcik Andrzej
  107. Wójtowicz Teresa
  108. Zapalska Anna
  109. Zaucha Józef
  110. Zbiegień Dorota
  111. Zdrojewska –Kuc Daria
  112. Ziętara Konrad
  113. Zimoch Anna
  114. Zimoch Leszek
  115. Zygmunt Jolanta

 

 

Informacja wytworzona przez:
Stanisław Bulandra , w dniu:  17‑01‑2020 12:36:26
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Stanisław Bulandra
email: s.bulandra@pckziu.wodzislaw.pl
, w dniu:  17‑01‑2020 12:36:26
Data ostatniej aktualizacji:
05‑07‑2021 08:05:47
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie