Kadra nauczycielska


  1. Adamczyk Jan
  2. Antończyk Janusz
  3. Balon Sabina
  4. Bandura Agnieszka
  5. Bielec Adam
  6. Broża Bogusław
  7. Brzeziak Roman
  8. Brzeziak Tadeusz
  9. Cyroń Sebastian
  10. Czech Piotr
  11. Czyż Patryk
  12. Doczumiński Marcin
  13. Dragon Teresa
  14. Drużdż  Barbara
  15. Dychała Jerzy
  16. Dziwoki Krystian
  17. Elsner Beata
  18. Frączek Piotr
  19. Gajda Krzysztof
  20. Gasztold Jacek
  21. Grądzka – Pisek Agnieszka
  22. Gulis Marcin
  23. Hermanek Dominika
  24. Hibner Monika
  25. Kajzerek Anna
  26. Kapuścińska Aleksandra
  27. Karabin Joanna
  28. Kempny Karolina
  29. Kempny – Król Katarzyna
  30. Korzuch Andrzej
  31. Kotwica Marek
  32. Kowalska-Cichos Izabela
  33. Krzysztoń Patryk
  34. Kuźmiński Szymon
  35. Limanowska Ewelina
  36. Lip Łukasz
  37. Lucyga Wanda
  38. Łuc Izabela
  39. Łupieżowiec Joanna
  40. Łupieżowiec Mirosław
  41. Maciejewski Arkadiusz
  42. Maliszewska Aleksandra
  43. Maliszewski Piotr
  44. Manderla Tomasz
  45. Michalak – Jarosz Małgorzata
  46. Michalewski Mirosław
  47. Mielańczyk Danuta
  48. Miera Hanna
  49. Mięsok Kamila
  50. Mirecki Krystian
  51. Mrowiec Katarzyna
  52. Mrozek Stefan
  53. Murawski Jarosław
  54. Musioł Karolina
  55. Nagler Agnieszka
  56. Nowak Aneta
  57. Nowak Bogusław
  58. Olejniczak Ewa
  59. Olszewski Jerzy
  60. Orzechowska-Sowa Ewa
  61. Owczarczyk Roman
  62. Paruzel Barbara
  63. Paszczyński Rafał
  64. Pawlica Wiesław
  65. Płachta Adam
  66. Płażewska Marzena
  67. Podleśny Jolanta
  68. Podleśny Tomasz
  69. Pompa Małgorzata
  70. Prudel Aleksandra
  71. Przybyła Ewa
  72. Ptak Andrzej
  73. Pyszny Aleksandra
  74. Pytlik Waldemar
  75. Rajman – Morawiec Daria
  76. Reclik Tomasz
  77. Riemel Artur
  78. Rojek Grażyna
  79. Rojek – Musiał Ewelina
  80. Rymer Agata
  81. Seget Krzysztof
  82. Sierny Stanisław
  83. Sitko Roman
  84. Sobik – Pszczółkowska Agata
  85. Sokalla Aleksandra
  86. Sokołowski Grzegorz
  87. Sokół Janusz
  88. Sokół Marek
  89. Spyra Helena
  90. Szczepaniak Mirosław
  91. Szopa Bogdan
  92. Szymiczek Wojciech
  93. Tlołka Aleksander
  94. Tomanek Antoni
  95. Tomas Michalina
  96. Trzęsimiech Katarzyna
  97. Tytko Jacek
  98. Urbańczyk Arkadiusz
  99. Uršnik Beata
  100. Wardenga Tomasz
  101. Warzecha Jolanta
  102. Wita Krzysztof
  103. Włoch Grażyna
  104. Wojciechowski Stanisław
  105. Wójcik Agnieszka
  106. Wójcik Andrzej
  107. Wójtowicz Teresa
  108. Zapalska Anna
  109. Zaucha Józef
  110. Zbiegień Dorota
  111. Zimoch Anna
  112. Zimoch Leszek
  113. Zygmunt Jolanta
Informacja wytworzona przez:
Stanisław Bulandra , w dniu:  17‑01‑2020 12:36:26
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Stanisław Bulandra
email: s.bulandra@pckziu.wodzislaw.pl
, w dniu:  17‑01‑2020 12:36:26
Data ostatniej aktualizacji:
09‑09‑2021 08:00:53
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie