Kadra nauczycielska


  1. Adamczyk Jan
  2. Antończyk Janusz
  3. Balon Sabina
  4. Bandura Agnieszka
  5. Bielec Adam
  6. Broża Bogusław
  7. Brzeziak Roman
  8. Brzeziak Tadeusz
  9. Cyroń Sebastian
  10. Czech Piotr
  11. Czyż Patryk
  12. Doczumiński Marcin
  13. Dragon Teresa
  14. Drużdż  Barbara
  15. Dychała Jerzy
  16. Dziwoki Krystian
  17. Elsner Beata
  18. Frączek Piotr
  19. Gajda Krzysztof
  20. Gasztold Jacek
  21. Grądzka – Pisek Agnieszka
  22. Gulis Marcin
  23. Hermanek – Klimek Dominika
  24. Hibner Monika
  25. Kajzerek Anna
  26. Kapuścińska Aleksandra
  27. Karabin Joanna
  28. Kempny Karolina
  29. Kempny – Król Katarzyna
  30. Korzuch Andrzej
  31. Kotwica Marek
  32. Kowalska - Cichos Izabela
  33. Kozielska Kamila
  34. Krzysztoń Patryk
  35. Kuźmiński Szymon
  36. Limanowska Ewelina
  37. Lip Łukasz
  38. Lucyga Wanda
  39. Łuc Izabela
  40. Łupieżowiec Joanna
  41. Łupieżowiec Mirosław
  42. Maciejewski Arkadiusz
  43. Maliszewska Aleksandra
  44. Maliszewski Piotr
  45. Manderla Tomasz
  46. Michalak – Jarosz Małgorzata
  47. Michalewski Mirosław
  48. Mielańczyk Danuta
  49. Miera Hanna
  50. Mrowiec Katarzyna
  51. Mrozek Stefan
  52. Murawski Jarosław
  53. Musioł Karolina
  54. Nagler Agnieszka
  55. Nowak Aneta
  56. Nowak Bogusław
  57. Olejniczak Ewa
  58. Olszewski Jerzy
  59. Orzechowska-Sowa Ewa
  60. Owczarczyk Roman
  61. Paruzel Barbara
  62. Paszczyński Rafał
  63. Pawlica Wiesław
  64. Płachta Adam
  65. Płażewska Marzena
  66. Podleśny Jolanta
  67. Podleśny Tomasz
  68. Polkowska Bożena
  69. Pompa Małgorzata
  70. Prudel Aleksandra
  71. Przybyła Ewa
  72. Ptak Andrzej
  73. Pyszny Aleksandra
  74. Pytlik Waldemar
  75. Rajman – Morawiec Daria
  76. Reclik Tomasz
  77. Riemel Artur
  78. Rojek Grażyna
  79. Rojek – Musioł Ewelina
  80. Rymer Agata
  81. Seget Krzysztof
  82. Sierny Stanisław
  83. Sitko Roman
  84. Sobik – Pszczółkowska Agata
  85. Sokalla Aleksandra
  86. Sokołowski Grzegorz
  87. Sokół Janusz
  88. Sokół Marek
  89. Spyra Helena
  90. Szczepaniak Mirosław
  91. Szopa Bogdan
  92. Szymiczek Wojciech
  93. Tlołka Aleksander
  94. Tomanek Antoni
  95. Tomas Michalina
  96. Trzęsimiech Katarzyna
  97. Tytko Jacek
  98. Urbańczyk Arkadiusz
  99. Uršnik Beata
  100. Wardenga Tomasz
  101. Warzecha Jolanta
  102. Włoch Grażyna
  103. Wojciechowski Stanisław
  104. Wójcik Agnieszka
  105. Wójcik Andrzej
  106. Wójtowicz Teresa
  107. Zapalska - Grochowiak Anna
  108. Zaucha Józef
  109. Zbiegień Dorota
  110. Zimoch Anna
  111. Zimoch Leszek
  112. Zygmunt Jolanta
Informacja wytworzona przez:
Stanisław Bulandra , w dniu:  17‑01‑2020 12:36:26
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Stanisław Bulandra
email: s.bulandra@pckziu.wodzislaw.pl
, w dniu:  17‑01‑2020 12:36:26
Data ostatniej aktualizacji:
06‑04‑2022 10:50:45
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany article-history-date-create Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
article-history-load-more
article-show-archive