Kadra nauczycielska


Lista nauczycieli

 

1.      Adamczyk Jan

2.      Antończyk Janusz

3.      Bandura Agnieszka

4.      Bielec Adam

5.      Broża Bogusław

6.      Brzeziak Roman

7.      Brzeziak Tadeusz

8.      Cyroń Sebastian

9.      Czyż Patryk

10.  Doczumiński Marcin

11.  Drużdż  Barbara

12.  Dychała Jerzy

13.  Dziwoki Krystian

14.  Elsner Beata

15.  Frączek Piotr

16.  Gajda Krzysztof

17.  Gasztold Jacek

18.  Górecki Rafał

19.  Grądzka – Pisek Agnieszka

20.  Gulis Marcin

21.  Hermanek Dominika

22.  Hibner Monika

23.  Hołomek Anna

24.  Kajzerek Anna

25.  Kawalerowicz Maciej

26.  Kempny Karolina

27.  Kempny – Król Katarzyna

28.  Kilianek Rafał

29.  Koczy Alicja

30.  Kopacz Przemysław

31.  Kotwica Marek

32.  Krzysztoń Patryk

33.  Limanowska Ewelina

34.  Lucyga Wanda

35.  Łuc Izabela

36.  Łupieżowiec Joanna

37.  Łupieżowiec Mirosław

38.  Maciejewski Arkadiusz

39.  Malarczyk Dariusz

40.  Maliszewska Aleksandra

41.  Maliszewski Piotr

42.  Manderla Tomasz

43.  Michalak – Jarosz Małgorzata

44.  Michalewski Mirosław

45.  Mielańczyk Danuta

46.  Miera Hanna

47.  Mięsok Kamila

48.  Mirecki Krystian

49.  Mrowiec Katarzyna

50.  Murawski Jarosław

51.  Nagler Agnieszka

52.  Nowak Bogusław

53.  Olejniczak Ewa

54.  Orzechowska – Sowa Ewa

55.  Paruzel Barbara

56.  Pawlica Wiesław

57.  Płachta Adam

58.  Płażewska Marzena

59.  Podleśny Jolanta

60.  Podleśny Tomasz

61.  Pompa Małgorzata

62.  Prudel Aleksandra

63.  Przybyła Ewa

64.  Ptak Andrzej

65.  Pyszny Aleksandra

66.  Pytlik Waldemar

67.  Rajman – Morawiec Daria

68.  Rączka Bożena

69.  Reclik Tomasz

70.  Riemel Artur

71.  Rojek Grażyna

72.  Rojek – Musiał Ewelina

73.  Rudnicka Beata

74.  Rymer Agata

75.  Sierny Stanisław

76.  Sitko Roman

77.  Sobeczko Natalia

78.  Sobik – Pszczółkowska Agata

79.  Sokalla Aleksandra

80.  Sokół Janusz

81.  Sokół Marek

82.  Sołtysiak Joanna

83.  Swaczyna Angela

84.  Spyra Helena

85.  Szczepaniak Mirosław

86.  Szcześniak Izabela

87.  Szopa Bogdan

88.  Szymiczek Wojciech

89.  Tomanek Antoni

90.  Tomas Michalina

91.  Tlołka Aleksander

92.  Uršnik Beata

93.  Wajsman Henryk

94.  Wardenga Tomasz

95.  Warzecha Jolanta

96.  Wdowiak Małgorzata

97.  Wieczorek Wiesław

98.  Wija Marta

99.  Włoch Grażyna

100.Wojciechowski Stanisław

101.Wójcik Agnieszka

102.Wójcik Andrzej

103.Wójtowicz Terasa

104.Zapalska Anna

105.Zbiegień Dorota

106.Zimoch Anna

107.Zimoch Leszek

108.Zygmunt Jolanta

Informacja wytworzona przez:
Stanisław Bulandra , w dniu:  17‑01‑2020 12:36:26
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Stanisław Bulandra
email: s.bulandra@pckziu.wodzislaw.pl
, w dniu:  17‑01‑2020 12:36:26
Data ostatniej aktualizacji:
17‑01‑2020 12:38:14
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany article-history-date-create Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
article-history-load-more
article-show-archive